Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Zaproszenie na wykład

3 listopada 2015

Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej zaprasza na listopadowy wykład otwarty w tradycji „Drzwi otwarte – otwarty świat”.

Wykład odbędzie się na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej w Katowicach ul. Krasińskiego 8.
Ze względu na Święto Narodowe wykład odbędzie się wyjątkowo w trzeci wtorek miesiąca tj. 17-tego listopada 2015r o godz. 17.30.
Wykład wygłosi Pan Prof. Jan Duława (Prorektor ds. Nauki SUM, Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych Specjalistycznego Szpitala Wieloprofilowego w Katowicach – Ochojcu)

Tytuł wykładu: „O co chodzi: o zysk czy odzyskanie zdrowia? –Różnice pomiędzy biznesem a medycyną”

 

Zachęcamy do udziału!

-- Powrót do poprzedniej strony --