Kościuszko

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Szkolny Tydzień Zdrowia w ZSO Mysłowice

6 kwietnia 2014

 

Światowy Dzień Zdrowia – 7 kwietnia 2014 postawił przed uczniami I Liceum Ogólnokształcącego po raz kolejny nie lada wyzwanie.

Przypadający na dni 1-4 kwietnia „Szkolny Tydzień Zdrowia” uczniowie zorganizowali z dużą pomysłowością. Propagując zdrowe odżywianie zwrócono uwagę na rolę ziół oraz substancje chemiczne zawarte w żywności. Przez cztery kolejne dni serwowano herbatki owocowo – ziołowe, podczas przerw roznoszono jabłka, co spotkało się z wielką aprobatą uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Gimnazjaliści odwiedzili najbliższe markety, przygotowali listę substancji E najczęściej dodawanych do produktów spożywczych z opisem ich szkodliwości dla zdrowia człowieka. Organizatorom udało się zachęcić innych do aktywnego uczestnictwa w akcji.

stz.- zdj.10stz.- zdj.2

stz.- zdj.6

-- Powrót do poprzedniej strony --