Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

SUKCES DRUŻYNY SIATKAREK

1 kwietnia 2022

obrazek miniatura logo szkoły

1 kwietnie na parkiecie w Hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z, zmierzyły się reprezentacje I Liceum Ogólnokształcącego i II Liceum Ogólnokształcącego.

Mecze grano do dwóch wygranych setów. Przy czym pierwsze swoje zmagania rozpoczęły dziewczęta. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną teamu I LO pod opieką mgr Marty Pypłacz-Badyl. Reprezentantki z „Kościuszki” bez większych problemów wygrały 2 : 0.
Chłopcy z I LO pod opieką mgr Krzysztofa Strzelczyka, nie pozostając gorszymi od swoich koleżanek, również wygrali mocną przewagą punktową z reprezentacją II LO 2 : 0.

-- Powrót do poprzedniej strony --