Kościuszko

17 kwietnia 2024

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Pożegnanie maturzystów

24 kwietnia 2020

Dzisiaj pożegnanie klas 3 czyli drogich naszemu sercu Maturzystek i Maturzystów😭😭😭
Oddajemy głos Wiktorii Semeniuk z klasy 3e:
Nigdy bym nie przypuszczała, że tak właśnie zakończę liceum. Nikt z nas nie wyobrażał sobie takiego zakończenia. W tej nowej dla nas wszystkich sytuacji nikomu nie jest łatwo, trudno jest przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Nie mamy jednak wyboru i dziś zgodnie z planem roku szkolnego kończymy edukację w liceum. Z tego miejsca chciałam niezmiernie podziękować w imieniu wszystkich uczniów klas 3.

Dziękujemy DYREKCJI 👏👏👏 👩‍🏫👩‍🏫 za efektywną opiekę i wsparcie roztaczane nad nami i nad całą szkołą. Dzięki Paniom, mogliśmy się rozwijać nie tylko przy wsparciu Grona Pedagogicznego, ale i w ramach organizowanych warsztatów, wykładów, wycieczek. Dały nam Panie szansę na poznanie uniwersytetów, działania poszczególnych firm czy instytucji. Jesteśmy wdzięczni, że w natłoku obowiązków zawsze byliśmy mile widziani i że zawsze mogliśmy na Panie liczyć.

WYCHOWAWCZYNIOM 👏👏👏 👩‍🏫👩‍🏫 dziękujemy za trzyletnie wsparcie jakie od Pań Profesor otrzymywaliśmy. Mogliśmy na Pani liczyć w trudnych sytuacjach, zawsze trzymałyście za nas kciuki, a Pań wyrozumiałość dużo dla nas znaczyła, a także nam pomogła.

Pragnę też podziękować całemu GRONU PEDAGOGICZNEMU 👏👏👏 👩‍🏫👨‍🏫, które przez 3 lata dawało nam cenne wskazówki. To dzięki Państwu mamy wiedzę, która pozwoli nam poradzić sobie podczas egzaminu dojrzałości. W trudnych momentach i zwątpieniach wyciągaliście Państwo do nas pomocną dłoń. W tym trudnym dla nas wszystkich okresie podołaliście Państwo wyzwaniu, by przekazywać nam wiedzę w inny sposób niż dotychczas. Bardzo doceniamy to, jak staraliście się nam pomóc w ostatnim czasie.

Jesteśmy również wdzięczni Pani PSYCHOLOG 👏👏👏 za to, że zawsze znalazła czas, by nas wysłuchać, a potem pomóc rozwiązać nasze problemy.

Nie zapominamy również o Paniach z Sekretariatu👏👏👏, uprzejmych i uśmiechniętych i o Państwu z obsługi, którzy dbali o porządek i estetykę szkoły.

Domyślamy się, że przez 3 lata nie zawsze było z nami łatwo, ale mamy nadzieję, że pozostaniemy w Państwa pamięci. Jesteśmy także dobrej myśli, że uda nam się jeszcze spotkać, by osobiście się pożegnać.

DRODZY MATURZYŚCI! 👩🧑życzę Wam/Nam dużo cierpliwości, mniej stresów i aby sytuacja związana z naszymi egzaminami zakończyła się pozytywnie, a Wasze/Nasze marzenia związane z kolejnym etapem życia się spełniły.


-- Powrót do poprzedniej strony --