Kościuszko

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

7 kwietnia 2022

ZAPRASZAMY!

NPRCz

5 stycznia 2022

Szczepienia przeciw COVID-19

26 sierpnia 2021

Informujemy, że w zakładkach UCZEŃ i RODZIC znajdują się informacje dotyczące szczepień przeciw COVID-19

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

Aktualności

Mikołajki dla Przedszkola nr 12

13 grudnia 2016

12 grudnia część szkolnej grupy teatralnej gościła z mikołajkowym przedstawieniem w Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mysłowicach. Przedstawienie „Prezent na słowo honoru”, opowiadające o nieroztropnie złożonej przez Puchatka świątecznej obietnicy obejrzały dzieciaczki z Przedszkola nr 12 w Mysłowicach. Po zaprezentowaniu przygód zwierzątek ze Stumilowego Lasu, aktorzy uczestniczyli we wspólnej zabawie z przedszkolakami oraz zostali zaproszeni  na poczęstunek przygotowany przez panie bibliotekarki. Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów, które tym razem wręczał Puchatek – Mikołaj. Przedstawienie odbyło się w ramach współpracy biblioteki szkolnej z Filią nr 7 i było już czwartą taką inicjatywą.

Jako zwierzątka ze Stumilowego Lasu wystąpili: Marysia Jamrozy jako Puchatek, Marta Warczek jako Prosiaczek, Julia Zając jako Królik, Kinga Kołodziej jako Kłapouchy, Marta Długajczyk jako Kangurzyca, Gabrysia Hupert jako Maleństwo oraz Marcin Ryński jako Tygrysek.  Bajkę jako narrator opowiadała Kasia Sielska.

Opiekunami grupy były panie Magdalena Pyrr i Agnieszka Wachel.

 


 

-- Powrót do poprzedniej strony --