Kościuszko

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2020

Święto Edukacji Narodowej

13 października 2020

Matura 2020

18 sierpnia 2020

Brawo!

12 listopada 2019

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Aktualności

„UWEL (Using Web 2 in English Lessons)”

30 stycznia 2020

W roku szkolnym 2019/2020 część uczniów klasy 1ag rozpoczęła współpracę z turecką szkołą Dursun Yalım Fen Lisesi z miejscowości Sivaslı w ramach programu eTwinning . Planujemy zaprosić do współpracy także szkoły z innych europejskich krajów.
Tytuł projektu to „UWEL (Using Web 2 in English Lessons)” Projekt zakłada wykorzystanie narzędzi TiK (technologii informacyjnej) do nauki języka angielskiego. Poprzez wirtualną współpracę ze szkołami z zagranicy chcemy zwiększyć kompetencje językowe i komputerowe uczniów , a jednocześnie zmotywować ich do nauki języka angielskiego.
Poniżej kilka ważnych informacji o programie:
eTwinning promuje współpracę szkół w Europie za pośrednictwem technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK), oferując szkołom wsparcie, narzędzia oraz usługi.
eTwinning został zainaugurowany w 2005 roku jako główna akcja Programu eLearning Komisji Europejskiej, a od 2014 roku jest ściśle związany z Erasmus+, programem Unii Europejskiej wspierającym edukację, szkolenia, inicjatywy młodzieżowe oraz sportowe.
Miejscem, gdzie dzieje się prawdziwa magia jest TwinSpace; to bezpieczna platforma widoczna tylko dla nauczycieli uczestniczących w projekcie. Na TwinSpace można też zapraszać uczniów, którzy mogą tam spotykać się i współpracować z rówieśnikami ze szkół partnerskich.
-- Powrót do poprzedniej strony --