Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Spotkanie z Dziadkiem do Orzechów

21 grudnia 2014

20 grudnia grupa uczniów i nauczycieli udała się do Opery Krakowskiej by magiczną opowieścią o dziewczynce, która za sprawą gwiazdkowej zabawki, dziadka do orzechów, wędruje przez bajkową krainę cudowności, gdzie wszystko jest możliwe jak we śnie, wprowadzić się w świąteczny nastrój. Spektakularne widowisko baletowe z piękną muzyką Piotra Czajkowskiego, rewelacyjnymi kostiumami i przede wszystkim niezwykłą choreografią na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Wizyta w Krakowie była również okazją do przespacerowania się po jarmarku świątecznym, zakupienia upominków gwiazdkowych i słodkości.


Zdjęcia pochodzą ze strony Opery Krakowskiej.

-- Powrót do poprzedniej strony --