Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Sportowe podsumowanie roku 2015/16

24 września 2015

Z wielką dumą prezentujemy wyniki naszych uczniów, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli ogromne sukcesy sportowe. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta nie mieli sobie równych i w rywalizacji drużynowej między mysłowickimi szkołami stanęli na najwyższych stopniach podium. Nasze sportsmenki wywalczyły również 4 miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Pod poniższymi linkami prezentujemy tabelki pokazujące jak wyglądały wyniki naszych sportowców na tle drużyn z innych szkół z miasta i województwa.

 

 

Wyniki Wojewódzkiej Licealiady Dziewcząt o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty

 

 

Wyniki Dziewczęta – Mysłowice

 

 

Wyniki Chłopcy – Mysłowice

 

 


-- Powrót do poprzedniej strony --