Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Pierwsze finały wojewódzkie za nami.

21 października 2016

W rozegranych w ubiegłym tygodniu finałach wojewódzkich szkolnej ligi lekkoatletycznej nasi uczniowie uplasowali się ciut za podium. Na 18 startujących drużyn (w tym szkoły mistrzostwa sportowego) chłopcy zajęli drużynowo IV miejsce, a dziewczęta VI.

Sklad drużyn:

Chłopcy:

Szymon Chechelski, Michał Riedel – 100 m, Filip Czech, Paweł Szreniawa – 1500 m, Paweł Mikołaj, Paweł Andrzejczak – skok w dal, Łukasz Fularski, Tomasz Riedel – 400 m, Paweł Hyziński, Michał Mol – pchnięcie kulą.

Dziewczyny:

Anna Marciniec, Zuzanna Szary – 100 m, Paulina Roik, Alicja Twaróg – 400 m, Milena Pyka, Karolina Honc – 400 m, Olga Białousow, Ewelina Luzar – w dal, Paulina Smentek, Klaudia Roik – pchnięcie kulą

Opiekunem i trenerem drużyny był prof. Aleksander Matusiński


-- Powrót do poprzedniej strony --