Kościuszko

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2020

Święto Edukacji Narodowej

13 października 2020

Matura 2020

18 sierpnia 2020

Brawo!

12 listopada 2019

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Aktualności

Nasi uczniowie srebrnymi medalistami Mistrzostw Śląska

4 maja 2016

Uczniowie naszego liceum wywalczyli w zawodach o Puchar Sląskiego Kuratora Oświaty w Piłce Ręcznej srebrny medal. W drodze do sukcesu musieli najpierw zająć I miejsce w rozgrywkach miejskich, potem pokonać w zawodach rejonowych drużynę z Katowic, w półfinale wojewódzkim 2 drużyny (z Wisły i z Chorzowa) żeby w finale zmierzyć się z drużyną z Zawiercia. Ulegli dopiero pierwszoligowej drużynie z Piekar.

W skład drużyny wchodzili:

Mateusz Rzońca, Maciej Myszor, Radosław Misiek, Jakub Mauer, Mateusz Kosman, Jacek Korczyk, Filip Gnyp (kapitan), Błażej Blaut (bramkarz), Wojciech Kołodziej, Piotr Szymański (bramkarz), Dominik Dembicz, Wiktor Bulłka, Paweł Andrzejczak.

Większość srebrnych medalistów opuszcza w tym roku mury naszej szkoły, więc życzymy im wielu dalszych sukcesów zarówno naukowych jak i sportowych. Powodzenia :)

Oczywiście szukamy następców :)


-- Powrót do poprzedniej strony --