Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Finaliści konkursu Analityk danych 2015

11 marca 2015

Uczniowie klasy 2b Anna Kramarczyk, Aleksandra Niemczyk i Paweł Pientka zakwalifikowali się do finału konkursu Analityk Danych organizowanego przez Polskie Towarzystwo Statystyczne Oddział w Katowicach oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Konkurs miał za zadanie przybliżenie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych wiedzy o otaczającej nas rzeczywistości.W obecnych czasach spotykamy się z różnorodnymi wynikami badań, sondaży, zestawieniami, tablicami danych i wykresami. Te dane należy umieć czytać, rozumieć i właściwie interpretować.Konkurs miał na celu wprowadzenie młodzieży w umiejętność właściwego odbioru danych. Duże zainteresowanie konkursem sprawiło, że rywalizacja była bardzo interesująca. Nasi uczniowie 21 marca spotkają się z najlepszymi zespołami z Katowic, Piekar Śląskich, Dąbrowy Górniczej i Mikołowa w finałowej część konkursu. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

-- Powrót do poprzedniej strony --