Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Filmowy sukces Krzysztofa Łęczyckiego z 2ag!

13 kwietnia 2015

10 kwietnia w Teatrze Sztuk w Jaworznie odbyło się  uroczyste rozstrzygnięcie VIII Ogólnopolskiego Międzyszkolnego Przeglądu Filmowego.  Na galę zaproszony został Krzysztof Łęczycki z kl. 2ag, ponieważ nakręcony przez niego film „Przygody zająca” został nominowany do nagrody w obu zgłoszonych kategoriach: film i scenariusz.  Film zyskał uznanie w oczach jury, które przyznało mu:

 

II miejsce w kategorii „Film” ( na poziomie gimnazjum w tej kategorii przyznano tylko dwa II miejsca i trzy wyróżnienia, bez miejsc: I i III),

 

I miejsce w kategorii „Scenariusz”.

 

 

Gratulujemy!

 

Przy kręceniu filmu udział wzięły także:  Julia Zając, Emilia Ślęzak, Maria Berek, Weronika Dobrowolska i Julia Kawa). Opiekę nad uczniami sprawowała mgr Alicja Jeż.

 

 

 


-- Powrót do poprzedniej strony --