Kościuszko

NPRCz

13 maja 2018

W roku 2017/2018 zakupiono do biblioteki szkolnej książki o wartości 15 000 zł. Fundusze na zakup nowości wydawniczych uzyskano w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zapytaj bibliotekarza o nowości! :)

100% zdawalność w Kościuszce!

1 października 2017

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

AIESEC

3 lutego 2018

W styczniu 2018 odbyła się zimowa edycja projektu AIESEC „ International Communication” w ramach współpracy I LO im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach z Uniwersytetem Ekonomicznym i z międzynarodową organizacją studencką AIESEC.

Projekt trwał 3 tygodnie. Od 6 stycznia do 29 stycznia 2018 gościliśmy studentów z Pakistanu i z Brazylii. W cyklu zajęć w języku angielskim brali udział wszyscy uczniowie szkoły.

Projekt był również częścią promocji „Kościuszki”. Brali w nim udział zaproszeni nauczyciele i uczniowie gimnazjów z Mysłowic i z Sosnowca.

Szczególne podziękowania należą się uczniom i rodzinom, które przyjęły wolontariuszy za zaangażowanie i znaną na całym świecie polską gościnność.

Już dzisiaj zapraszam na kolejną międzynarodową przygodę z językiem angielskim i z gośćmi z odległych krajów świata w przyszłym roku .

Szkolny koordynator AIESEC, Marta Ptak.

 


-- Powrót do poprzedniej strony --