Kościuszko

Bezpieczne wakacje

30 czerwca 2022

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

„Wyprawka szkolna” dla uczniów niepełnosprawnych.

6 lipca 2022

Pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, materiałów edukacyjnych.   W załącznikach znajdą państwo właściwe dokumenty oraz wnioski do pobrania i wypełnienia: Wniosek do Dyrektora I LO o przyznanie pomocy w […]

Bezpieczne wakacje

30 czerwca 2022

Życzymy udanych, ale BEZPIECZNYCH wakacji! Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem MEiN dot. bezpiecznego wypoczynku: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczny-wypoczynek-poradnik-men-dla-rodzicow-i-opiekunow-2

WAAA-KAAA-CJEEEE!

27 czerwca 2022

Dzień: 1. Bezpiecznych wakacji! Wszyscy czekamy na Was we wrześniu: dyrekcja, grono pedagogiczne, wychowawczynie/wychowawca i administracja szkoły.

KONKURS DLA ABSOLWENTÓW – OSTATNI DZWONEK.

Zachęcamy do nagrania filmiku i wysłania go nam na konkurs. Tak zdobyta bluza kościuszkowska będzie najcenniejszym elementem garderoby. Szczegóły poniżej.
Zapraszamy!

Godziny otwarcia sekretariatu w czasie wakacji

24 czerwca 2022

INFORMUJEMY, ŻE W OKRESIE WAKACJI SEKRETARIAT SZKOLNY CZYNNY JEST OD GODZINY 7:00-15:00

SIATKOWY SUKCES

21 czerwca 2022

Do astronomicznego lata został jeszcze 1 dzień, ale u nas już klimat plaż z São Paulo. Mianowicie dlatego, że nasze siatkarki plażowe zdobyły I miejsce drużynowo! Wiwat!

KONIEC PROJEKTU: MUM

20 czerwca 2022

Kultura angielska versus hiszpańska versus polska. Ni mniej, ni więcej o tym traktowały spotkania klasy 1a z wykładowcami Uniwersytetu Śląskiego w ramach Mobilnego Uniwersytetu Młodzieży.

ŻYWA BIBLIOTEKA

Stowarzyszenie „Obywatel Senior” serdecznie zaprasza do udziału w żywej bibliotece.

ERASMUS + „W zdrowym ciele, zdrowy duch”

15 czerwca 2022

Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat ostatniego wyjazdu naszych uczniów do Portugalii w ramach projektu „W zdrowym ciele ciele, zdrowy duch”

KOŚCIUSZKO W ARGENTYNIE

9 czerwca 2022

Dzisiaj klasa językowa 3a na trzecim już spotkaniu online z rówieśnikami z liceum Colegio San José de Bell Ville i ze studentkami 3 roku anglistyki (el Profesorado en Lengua Inglesa de la Universidad Nacional de Villa María Córdoba, Argentina)

Kliknij tutaj aby przejść do starszych aktualności