Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Z cyklu: UCZEŃ/UCZENNICA – TERRA IGNOTA- Julia Patałąg

21 kwietnia 2020

Z cyklu: UCZEŃ/UCZENNICA – TERRA IGNOTA prezentujemy pasję uczennicy 2 c, Julia Patałąg, jednej z naszych gwiazd sportowych (gwoli ścisłości, na firmamencie I LO mamy ich dużo).

Julia gra w squasha od prawie 10 lat i trenuje codziennie około 2h! Jej osiągnięciem jest złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów 2019 w kategorii GU17 oraz powołanie do reprezentacji na Indywidualnych Mistrzostwach Europy w Holandii.
Julka zajmuje szóste miejsce wśród zawodniczek squash’a w Polsce. Poza swoimi treningami, udziela również treningi innym.

Z radością informujemy, że 8 marca br. Julia Patałąg została Mistrzynią Polski Juniorów GU19!

Julio, gratulujemy, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i życzymy wszelkich zwycięstw!


 

-- Powrót do poprzedniej strony --