Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Wizyta na Uniwersytecie Ekonomicznym

15 kwietnia 2017

Współpraca naszej szkoły z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach ma wieloletnią tradycję. W jej obszar wpisuje się coroczny udział naszych uczniów w Dniu Otwartym uczelni. W tym roku szkolnym w Dniach Otwartych Uniwersytetu uczestniczyła klasa 2f biznesowo- ekonomiczna. Uczniowie wzięli udział w wykładzie dotyczącym międzynarodowych korporacji oraz poznali bogatą ofertę uczelni podczas rozmów ze studentami i ambasadorami poszczególnych kierunków.

Należy podkreślić, że nasze Liceum znajduje się w tzw. „złotej dziesiątce” liceów, których uczniowie stanowią największą grupę studentów na uczelni.


-- Powrót do poprzedniej strony --