Kościuszko

Edukacja włączająca w I LO w Mysłowicach

20 września 2024

Projekt zakłada wsparcie edukacji włączającej w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Mysłowicach poprzez zajęcia specjalistyczne i edukacyjne dla uczniów ze SPE, w tym z trudnościami w nauce, uzdolnionych oraz w trudnej sytuacji życiowej. Obejmuje to pomoc pedagogiczno‑psychologiczną, zajęcia wyrównawcze i koła zainteresowań, a także utworzenie i doposażenie sal przedmiotowych oraz gabinetów specjalistycznych.

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Projekt edukacyjny MŁODE GŁOWY ma na celu normalizowanie mówienia o zdrowiu psychicznym, słuchanie głosu młodych i dawanie narzędzi do dbania o dobrostan, a także rozwijanie i wzmacnianie u młodych ludzi poczucia sprawczości i własnej wartości. Swoje działania kieruje zarówno do dzieci, młodzieży, jak i rodziców oraz nauczycieli.

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

26 sierpnia 2025

Harmonogram akademii uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego:

8.00 – 3c, 3d, 3f, 3i, 4a, 4b, 2a, 2b

9.30 – 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 4d, 4f

11.00 – 3a, 3b, 3e, 3g, 3h, 4c, 4e, 4g, 4h

 

 

-- Powrót do poprzedniej strony --