Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Targi Edukacyjne

28 marca 2015

27 marca w Centralnym Muzeum Pożarnictwa przedstawiciele naszej szkoły zaprezentowali jej bogatą ofertę na  Targach Edukacyjnych. Gimnazjaliści odwiedzający nasze stanowisko mogli dowiedzieć się w jakich klasach (z jakimi profilami) można od września podjąć naukę w naszej szkole, jakimi sukcesami możemy się pochwalić i co jeszcze ciekawego można robić w naszej szkole, bo przecież czas nauki w szkole średniej to nie samo zakuwanie, ale również integracja, zabawa, wyjazdy i podnoszenie sprawności fizycznej podczas zajęć sportowych czy rajdów :).

Zdjęcie pochodzi ze strony itvm.pl


-- Powrót do poprzedniej strony --