Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Sukces gimnazjalistów

10 lutego 2016

Ogromnym sukcesem zakończyły się zmagania gimnazjalistów w koszykówcve chłopców. W finale miejskim najpierw zwyciężyli z Gimnazjum nr 3 a w meczu o pierwsze miejsce, po zaciętej walce minimalnie ulegli zawodnikom z klasy sportowej w Gimnazjum nr 1. Srebrne medale to największe osiągnięcie naszego Gimnazjum. Wyróżnionymi zawodnikami w naszej reprezentacji zostali Paweł Witkowicz i Jan Gębal, najwięcej punktów-39 w całym turnieju zdobył Kacper Wosiński.

Skład drużyny:

Kacper Wosiński – kapitan, Bartosz Baranowicz, Adam Blecharz, Jan Gębal, Piotr Lisowski, Jakubv Łuczak, Bartosz Myszor, Jakub Majchrzak, Krystian Nowak, Krzysztof Łęczycki, Filip Roik, Krystian Ryś, Paweł Witkowicz.

Opiekunem drużyny jest prof. Aleksander Matusiński.


-- Powrót do poprzedniej strony --