Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Sportowe podsumowanie roku 2015/16

24 września 2015

Z wielką dumą prezentujemy wyniki naszych uczniów, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli ogromne sukcesy sportowe. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta nie mieli sobie równych i w rywalizacji drużynowej między mysłowickimi szkołami stanęli na najwyższych stopniach podium. Nasze sportsmenki wywalczyły również 4 miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Pod poniższymi linkami prezentujemy tabelki pokazujące jak wyglądały wyniki naszych sportowców na tle drużyn z innych szkół z miasta i województwa.

 

 

Wyniki Wojewódzkiej Licealiady Dziewcząt o Puchar Śląskiego Kuratora Oświaty

 

 

Wyniki Dziewczęta – Mysłowice

 

 

Wyniki Chłopcy – Mysłowice

 

 


-- Powrót do poprzedniej strony --