Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Oświadczenie

10 września 2021

Szanowni Absolwenci, Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach to szkoła ze stuletnią tradycją. Chlubimy się tym, że dobro ucznia zawsze było dla nas absolutnym priorytetem. Z dużym niepokojem, ale także z pełną powagą traktujemy wszystkie negatywne uwagi dotyczące jakości naszej pracy.

Pojawiające się w przestrzeni publicznej pozytywne głosy są dla nas inspiracją do jeszcze większego wysiłku, a głosy krytyczne rzeczowo analizujemy, starając się każdorazowo do nich ustosunkować, zapraszając osoby je wyrażające do sprecyzowania zastrzeżeń, tak bowiem rozumiemy współpracę społeczności dla dobra uczniów i dobrego imienia szkoły.

-- Powrót do poprzedniej strony --