Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Obóz w Białym Dunajcu

11 stycznia 2016

W dniach 4-10 stycznia nasi gimnazjaliści przebywali na obozie narciarsko-snowboardowym w Białym Dunajcu w domu wczasowym „Dunajec”. Na stokach Kotelnicy Białczańskiej, pod bacznym okiem instruktorów, uczyli się i doskonalili technikę jazdy na nartach i snowbordzie. Po zajęciach mogli uczestniczyć w rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej w szkole w Białym Dunajcu. Poza tym wyjechali do aquaparku do Zakopanego, gdzie mogli się zrelaksować i pograć w kręgle. W drodze powrotnej do domu zwiedzili Zakopane. Było miło i wesoło (zobacz galerię zdjęć). Do zobaczenia za rok :)

Kierownikiem i organizatorem obozu był prof. Aleksander Matusiński,

a instruktorami prof. Anna Kaczmarzyk, prof. Krzysztof Strzelczyk i prof. Katarzyna Kurlandt.


-- Powrót do poprzedniej strony --