Kościuszko

17 kwietnia 2024

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Obóz naukowy w Węgierskiej Górce

25 marca 2017

W dniach 20-24 marca grupa ponad 90 maturzystów uczestniczyła w obozie naukowym w Węgierskiej Górce. Pięć dni wypełnione było intensywnymi powtórkami z obowiązkowych przedmiotów maturalnych (j. polski, matematyka i j.obcy) oraz przedmiotów, które uczniowie zdają w zakresie rozszerzonym. Ponadto, młodzież uczestniczyła w próbnych egzaminach ustnych z języka polskiego i angielskiego. Aby zregenerować ciała i umysły po wielogodzinnej nauce, uczniowie relaksowali się podczas wieczornych rozgrywek sportowych.

Mamy nadzieję, że wielki trud włożony przez nauczycieli w przygotowanie obozu i prowadzenie na nim zajęć oraz zaangażowanie uczniów w uczestnictwo, przełoży się na wysoką zdawalność matury, czego im i ich nauczycielom życzymy!

 


-- Powrót do poprzedniej strony --