Kościuszko

Ogłoszenie

4 czerwca 2024

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Mikołajki dla Przedszkola nr 13

10 grudnia 2016

7 grudnia po raz pierwszy gościliśmy z mikołajkowym przedstawieniem „Prezent na słowo honoru” w Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mysłowicach. Młodzież w składzie: Basia Ficek jako Puchatek, Ania Cyroń jako Prosiaczek, Weronika Wichary jako Kłapouchy, Olek Krawiec jako Królik, Natalia Szymańska jako Kangurzyca, Natalia Makselan jako Tygrysek oraz Gabrysia Hupert jako Maleństwo zaprezentowała dzieciakom z Przedszkola nr 13 historię nieroztropnej świątecznej obietnicy, jaką Puchatek złożył Prosiaczkowi. Narratorem w przedstawieniu była Emilia Opieka.

Po występie, zanim zaczęła się wspólna zabawa przy świątecznych piosenkach oraz zajadanie przygotowanych przez bibliotekarki łakoci, przedszkolaki mogły posłuchać piosenki z popularnej i lubianej bajki „Kraina Lodu” w wykonaniu Natalii Szymańskiej.

Była to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wspólna inicjatywa w ramach współpracy biblioteki szkolnej z Centralą MBP.

Opiekunami grupy były panie: Magdalena Pyrr i Agnieszka Wachel.

 


Zdjęcia pochodzą z Facebooka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mysłowicach.

 

-- Powrót do poprzedniej strony --