Kościuszko

Ogłoszenie

4 czerwca 2024

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Jaś i Małgosia

10 grudnia 2015

9 grudnia grupa młodzieży z naszej szkoły wystawiła „Jasia i Małgosię” dla dzieciaczków z Przedszkola nr 12. Przedstawienie było częścią mikołajowego spotkania zorganizowanego przy współpracy z Filią nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mysłowicach. Po obejrzeniu bajki, przedszkolaki miały okazję pobawić się ze swoimi starszymi kolegami oraz zjeść słodkości przygotowane przez panie bibliotekarki.

W przedstawieniu wystąpili: Jan Zielosko z kl. 1ag jako Jaś, Natalia Szymańska z kl. 1e jako Małgosia, Emilia Opieka z kl. 1e jako Baba Jaga, Katarzyna Andrzejewska z kl. 1d jako Matka, Arkadiusz Sokal z kl. 1c jako Ojciec i Monika Bibrich z kl. 1a jako Narrator.  Autorką scenariusza na podstawie baśni braci Grimm, reżyserką i autorką dekoracji była pani Magdalena Pyrr.

 


-- Powrót do poprzedniej strony --