Kościuszko

Edukacja włączająca w I LO w Mysłowicach

20 września 2024

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

obrazek miniatura

Informacja dotycząca Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023-2025 realizowanego w 2023 roku znajduje się w dokumencie, który można pobrać klikając —POBIERZ–.

Prosimy pobrać i wypełnić odpowiednie wnioski:

  1. Wniosek o dofinansowanie zakupu podręczników na rok szkolny 2023/2024  w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2023r. – „Wyprawka szkolna”
  2. Wniosek o przyznanie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

 

-- Powrót do poprzedniej strony --