Kościuszko

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Finał Ogólnopolski Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców

30 maja 2014

Urząd Miasta Mysłowice, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Mysłowicach zapraszają wszystkich do kibicowania naszym piłkarzom ręcznym, którzy w dniach 01-02 czerwca rozegrają pasjonujące mecze o tytuł mistrza kraju.

Drużyna naszego liceum będzie rywalizować z zespołami z Przeworska (woj. podkarpackie), Wągrowca (woj. wielkopolskie), Zawadzkich (woj. opolskie), Końskich (woj. świętokrzyskie) i Rudki (woj.podlaskie).

Impreza rozpoczyna się w hali sportowej MOSiR Mysłowice na ulicy Bończyka 32z, w niedzielę 1 czerwca o godzinie 10:00. Mecze finałowe odbędą się w poniedziałek od godziny 12:00. Zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej. Zachęcamy do głośnego i kulturalnego dopingu naszych zawodników.

-- Powrót do poprzedniej strony --