Kościuszko

17 kwietnia 2024

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

ERASMUS+: HISZPANIA

21 kwietnia 2023

Każdego dnia polsko-hiszpańska grupa stawiała czoła nowym sytuacjom i wyzwaniom. Począwszy od akademii powitalnej przygotowanej przez uczestników projektu, poprzez lunch w ciemności i kartkówkę z fizyki po hiszpańsku, a skończywszy na wspólnym pieczeniu obwarzanków.
Inne działania: warsztaty integracyjno-ruchowe z elementami historii sztuki, lekcja polskiego, fizyki, chemii po angielsku, zajęcia ruchowe na AWF-ie, wizyta w Ważnym Miejscu i ścieżka edukacyjna uwrażliwiająca na potrzeby osób niewidomych.
W kwestii jedzenia były: pierogi, wspólny grill na Promenadzie i przygotowanie sałatek i kanapek wedle tajemniej receptury z Very.
W obszarze eksploracji Polski byliśmy w Auschwitz, Zakopanym i szukaliśmy krokusów w Dolinie Chochołowskiej, a wisienką na torcie była wycieczka do Krakowa i wspólny spacer pod Wawel.
Było nam niezmiernie miło amigos de España.
!Hasta la próxima!

-- Powrót do poprzedniej strony --