Kościuszko

Informacja dla rodziców dot. Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym

29 czerwca 2023

W roku szkolnym 2023/2024 udzielana jest pomoc uczniom w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego i do kształcenia w zawodach, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego i do kształcenia zawodowego oraz materiałów ćwiczeniowych.

Więcej informacji –TUTAJ–

Jubileusz 100-lecia

27 maja 2022

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

17 kwietnia 2015

16 kwietnia grupa ekonomiczna z klasy 2d uczestniczyła w Dniu Otwartym Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Młodzież pod opieką mgr M. Drewnickiej uczestniczyła w wykładzie prof. Jana Wojtyły Dylematy wyboru studiów, spotkała się z przedstawicielami Organizacji Studenckiej PANEUROPA, a także miała okazję pozwiedzać Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych.

Warto wspomnieć, że kilka lat temu nasze liceum znalazło się w tzw. złotej dziesiątce szkół, z których uczniowie kończąc liceum kontynuują naukę w murach Uniwersytetu Ekonomicznego.

-- Powrót do poprzedniej strony --