Kościuszko

Ogłoszenie

4 czerwca 2024

Młode Głowy

14 grudnia 2023

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Aktualności

AIESEC

3 lutego 2018

W styczniu 2018 odbyła się zimowa edycja projektu AIESEC „ International Communication” w ramach współpracy I LO im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach z Uniwersytetem Ekonomicznym i z międzynarodową organizacją studencką AIESEC.

Projekt trwał 3 tygodnie. Od 6 stycznia do 29 stycznia 2018 gościliśmy studentów z Pakistanu i z Brazylii. W cyklu zajęć w języku angielskim brali udział wszyscy uczniowie szkoły.

Projekt był również częścią promocji „Kościuszki”. Brali w nim udział zaproszeni nauczyciele i uczniowie gimnazjów z Mysłowic i z Sosnowca.

Szczególne podziękowania należą się uczniom i rodzinom, które przyjęły wolontariuszy za zaangażowanie i znaną na całym świecie polską gościnność.

Już dzisiaj zapraszam na kolejną międzynarodową przygodę z językiem angielskim i z gośćmi z odległych krajów świata w przyszłym roku .

Szkolny koordynator AIESEC, Marta Ptak.

 


-- Powrót do poprzedniej strony --