
Aktualności
2b w Górskiej Szkole Przygody
28 września 2016

Integracja, zwiedzanie, zabawa i wspaniałe widoki. To wszystko czekało na uczniów klasy 2b biorących udział w w Górskiej Szkole Przygody jaka odbyła się we wsi Pasterka leżącej u podnóża Szczelinca w Górach Stołowych.
Na tej wycieczce nie było czasu na nudę. Już kilkanaście minut po przyjeździe rozpoczęły się zajęcia integracyjne, w formie różnorakich gier zespołowych. Po południu można było „zasmakować” zorbingu staczając się z niewielkiego stoku oraz sprawdzić swój zmysł równowagi na slackline czyli wąskiej taśmie rozciągniętej między drzewami.
Drugi dzień był czasem zwiedzania. Odwiedziliśmy Błedne Skały, Szczeliniec na którym odbyły się minimanewry pozwalające dokładniej poznać Góry Stołowe. Nie zapomnieliśmy również o najbliższym mieście, czyli Kudowie Zdrój gdzie niektórzy poznali smak wód leczniczych, inni grali w uliczne szachy a Klaudia Ficek dała mini koncert fortepianowy w pijalni zdrojowej.
Dzień zakończyliśmy kolacją przy ognisku i wspólnym karaoke.
Szkoła Przygody zakończyła się „Operacją Passendorf” czyli zespołową grą, w której trzeba było wykorzystać umiejętności deszyfracji tekstu, odszukiwania wskazówek i posługiwania się kompasem, by w końcu zdobyć ukryty skarb.
-- Powrót do poprzedniej strony --