Kościuszko

Szczepienia przeciw COVID-19

26 sierpnia 2021

Informujemy, że w zakładkach UCZEŃ i RODZIC znajdują się informacje dotyczące szczepień przeciw COVID-19

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Osiągnięcia w roku 2020/2021

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020 / 2021

 

Lp. Nazwisko ucznia Nazwa konkursu Osiągnięcie Opiekun
1. Bazyli Marzec  Rejonowy Konkurs Recytatorski  Szelest mijanego czasu.  II miejsce  A. Wachel
2. Kinga Rybińska IIbg Olimpiada Lingwistyki Matematycznej  Zakwalifikowanie się do II etapu E. Kapral
3. Kacper Kopeć IIbg Jagielloński Turniej Matematyczny finalista E. Kapral
4. Kacper Kopeć IIbg Olimpiada Matematyczna finalista E. Kapral
5. Kacper Kopeć IIbg Śląski Konkurs Matematyczny Laureat I stopnia E. Kapral
6. Radosław Witkowicz IIbg Konkurs Kangur Matematyczny  wyróżnienie E. Kapral
7. Maksymilian Roncoszek IIId Olimpiada Wiedzy o Prawie  laureat etapu wojewódzkiego  S. Plewa
8. Kacper Kopeć IIbg Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej  II etap  M. Paluch
9. Julia Stanik IIdg konkurs literacki Opowiedz historię związaną z Mysłowicami.660 lat Mysłowic.  III miejsce R. Michno
10. Sarna Milena IIeg Olimpiada z ZUS II miejsce etap szkolny A. Długajczyk
11. Sarna Milena IIeg Szkolna Matematyczna Liga Zadaniowa  II miejsce etap szkolny A. Żmuda
12. Sarna Milena IIeg Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Senior” 136 miejsce w Polsce A. Żmuda
13. Topolska  Sandra IIeg Olimpiada Przedsiębiorczości I miejsce etap szkolny M. Drewnicka

A. Długajczyk

14. Kwapień Paweł IIeg Film o hakerstwie (konkurs ogólnopolski org przez Urząd Patentowy III miejsce
15. Kinga Sidło IIdg Olimpiada Historyczna  II etap A. Anton
16. Amelia Haczek IIdg Olimpiada Historyczna  II etap A. Anton
17. Kinga Sidło II dg Olimpiada Wiedzy Historycznej  II etap A. Anton
18.  Natalia Wierzbicka IIIc 45 Olimpiada Języka Angielskiego  zawody II stopnia – okręgowe – etap ustny  E. Groszek
19. Jakub Stachoń IIId 45 Olimpiada Języka Angielskiego  zawody II stopnia – okręgowe – etap ustny  E. Groszek
20.  Piotr Augustyn IIe Szelest mijanego czasu, Konkurs Recytatorski Twórczości Pisarzy Śląskich  I miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych  R. Michno
21.  Tatiana Papierniok IIdg Finał, XXIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy im. W. Korfantego  wyróżnienie R. Michno
22. Natalia Wierzbicka IIIc Konkurs FOX wynik bdb E. Groszek
23. Anelia Dudkievich IIe Festiwal Piosenki Niemieckiej  I miejsce M. Kubica
24. Radosław Witkowicz IIbg Szkolna Liga Zadaniowa I miejsce E. Kapral
25. Jakub Makosz IIbg Szkolna Liga Zadaniowa III miejsce E. Kapral
26. Jakub Stachoń IIId Konkurs Ogólnopolski z języka angielskiego Mogalo Understand V  wynik bdb E. Groszek
27. Jan Goj IIbg Konkurs Ogólnopolski z języka angielskiego Mogalo Understand V  wynik bdb S. Dudek
28. Olaf Macherski IId Konkurs Ogólnopolski z języka angielskiego Mogalo Understand V  wynik db S. Dudek
29. Aleksander Krawiec IIbg Konkurs Ogólnopolski z języka angielskiego Mogalo Understand V  wynik db S. Dudek
30. Kinga Sidło IIdg Wojewódzki Konkurs Wiedzy Historycznej – Śladami Powstań Śląskich laureatka A. Anton