Kościuszko

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2020

Święto Edukacji Narodowej

13 października 2020

Matura 2020

18 sierpnia 2020

Brawo!

12 listopada 2019

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Osiągnięcia w roku 2019/2020

Osiągnięcia uczniów ILO im. T. Kościuszki w Mysłowicach

rok szkolny 2019 / 2020

Konkursy i olimpiady przedmiotowe

Lp.

Nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Osiągnięcie

Data

Nazwisko opiekuna

1

Dariusz Wendreński, kl. 3d

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie Wyborczym Wybieram Wybory, IV edycja

finalista

Finał ogólnopolski 30 czerwca 2020

K. Kurlandt

2.

Kacper Kopeć kl. 1bg

Jagielloński Turniej Matematyczny

finalista

czerwiec 2020

E. Kapral

3.

Kuberski Marcin, kl.3d

Olimpiada Statystyczna

przejście do II etapu

listopad 2019

E. Kapral

4.

Kopeć Kacper, kl.1bg

Olimpiada Statystyczna

przejście do II etapu

listopad 2019

E. Kapral

5.

Kopeć Kacper, kl.1bg

Olimpiada Matematyczna

przejście do II etapu

maj 2020

E. Kapral

6.

Kuberski Marcin, kl.3d

Jagielloński Turniej Matematyczny,

przejście do II etapu

grudzień 2019

E. Kapral

7.

Uczniowie kl.1bg

Międzynarodowy Konkurs Matematyka bez granic

II miejsce w regionie

czerwiec 2020

E. Kapral

8.

Witkowicz Radosław, kl.1bg

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienie

E. Kapral

9.

Natalia Wierzbicka kl 2c

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry

maj 2020

E. Groszek

10.

Jan Goj 1bg

Ogólnopolski konkurs Mogalo Understand IV

4 miejsce w kraju, I miejsce w województwie

kwiecień 2020

S. Dudek

11.

Roncoszek Maksymilian kl. 2d

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

finalista

marzec 2020

S. Plewa

12.

Roncoszek Maksymilian kl. 2d

Olimpiada Wiedzy o Prawie

tytuł finalisty etap wojewódzki

styczeń 2020

S. Plewa

13.

Natalia Bzik, Izabela Skiba, Magdalena Guzikowska kl. 2d

Potyczki Prawne- konkurs międzyszkolny

finalistki

marzec 2020

S. Plewa

14.

klasa kl. 1bp

Matematyka Bez Granic

3 miejsce w kraju

luty 2020

A. Żmuda

15.

Mateusz Rymoniak.

kl 1bp

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienie

A. Żmuda

16.

Emilia Szczepańska – kl 1bp

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wyróżnienie

A. Żmuda

17.

Jakub Łuczak kl. 3b

egzaminu językowego dla cudzoziemców Test DaF (C1)

Wynik bardzo dobry

luty 2020

M. Kubica

18.

Kinga Sidło kl.1dg

Olimpiada Historyczna

Etap wojewódzki

styczeń 2020

A. Anton

19.

Amelia Haczek kl.1dg

Olimpiada Solidarności

Etap wojewódzki

luty 2020

A. Anton

20.

Bazyli Marzec kl.1a

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

laureat

styczeń 2020

A Wachel

21.

Aleksandra Kulpa kl. 1d

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Opowieści morskie

III miejsce

czerwiec 2020

A Wachel

22.

Amelia Puchała kl. 1d

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Opowieści morskie

III miejsce

czerwiec 2020

A Wachel

23.

Bazyli Marzec kl. 1a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Opowieści morskie

wyróżnienie

czerwiec 2020

A Wachel

24.

Anna Sitek kl. 1d

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Opowieści morskie

wyróżnienie

czerwiec 2020

A Wachel

25.

Sonia Olszewska, kl.1dg

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

Laureatka, 8 miejsce na 785 uczestników

styczeń 2020

R. Michno

26.

Kinga Sidło, kl.1dg

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

23 miejsce na 785 uczestników

styczeń 2020

R. Michno

27.

Tatiana Papierniok, kl.1dg

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

28 miejsce na 785 uczestników

styczeń 2020

R. Michno

28.

Michał Warzecha, kl.2b

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

finalista

marzec 2020

R. Michno

29.

Kacper Kopeć 1bg

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS:

laureat

M. Paluch

30.

Katarzyna Berek 1bg

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS:

laureat

M. Paluch

31.

Sonia Stępień

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS:

laureat

M. Paluch

32.

Tomasz Larysz 1b

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS:

laureat

M. Paluch

33.

Mateusz Rymoniak

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS:

laureat

M. Paluch

34.

Joanna Abucewicz 1a

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS

laureat

M. Paluch

35.

Jan Jezierski – 1b

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS:

laureat

M. Paluch

36.

Gabriela Hupert – 1cg

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS: laureat M. Paluch

37.

Katarzyna Kler – 1cg

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS: laureat M. Paluch

38.

Jakub Szewczyk – 1cg

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z chemii – OLIMPUS: laureat M. Paluch

39.

Anastazja Brom (3B),
Marta Piechota (3B),
Anna Mazur (3B),
Patrycja Stolorz (3E),
Wiktoria Semeniuk (3E),
Dominika Mucha (3E),
Karolina Mazur (3E),
Adrianna Zipper (3D).

Wojewódzki konkurs Girls go for IT III miejsce M.Drewnicka

40.

Zuzanna Spałek (1eg)

XII Śląski Konkurs Wiedzy o Podatkach

II etap M.Drewnicka

 

Osiągnięcia sportowe

 

lp.

Nazwa Konkursu

opiekun

miejsce

Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt finał miejski Marta Pypłacz –Badyl

I

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt finał miejski Marta Pypłacz –Badyl

I

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt finał rejonowy Marta Pypłacz –Badyl

II

Mały Memoriał J.Chromika w kategorii dziewcząt finał miejski Marta Pypłacz –Badyl

I

Zawody miejskie w tenisie stołowym dziewcząt Marta Pypłacz –Badyl

I

Zawody rejonowe w tenisie stołowym dziewcząt Marta Pypłacz –Badyl

II

Turniej miejski szkół ponadpodstawowych w szachach Marta Pypłacz –Badyl

I

Turniej rejonowy szkół ponadpodstawowych w szachach Marta Pypłacz –Badyl

II

Piłka ręczna dziewcząt finał miejski Marta Pypłacz –Badyl

I

Piłka koszykowa dziewcząt finał miejski Marta Pypłacz –Badyl

I

Lp.

Nazwa Konkursu

opiekun

miejsce

Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców finał miejski Krzysztof Strzelczyk

I

Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców finał rejonowy Krzysztof Strzelczyk

I

Finały Wojewódzkie Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej chlopców Krzysztof Strzelczyk

XII

Sztafetowe biegi przełajowe chłopcow finał miejski Krzysztof Strzelczyk

I

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców finał rejonowy Krzysztof Strzelczyk

II

Mały Memoriał J.Chromika w kategorii chłopców finał miejski Krzysztof Strzelczyk

I

Zawody miejskie w tenisie stołowym chłopców Krzysztof Strzelczyk

I

Zawody rejonowe w tenisie stołowym chłopców Krzysztof Strzelczyk

II

Piłka ręczna chłopców finał miejski Krzysztof Strzelczyk

III

Koszykówka chłopców finał miejski Krzysztof Strzelczyk

I

Siatkówka chłopców finał miejski Krzysztof Strzelczyk

II

I MIEJSCE CHŁOPCÓW – WSPÓŁZAWODNICTWO MIEJSKIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W MYSŁOWICACH W ROKU SZKOLNYM 2019-2020