Kościuszko

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2020

Święto Edukacji Narodowej

13 października 2020

Matura 2020

18 sierpnia 2020

Brawo!

12 listopada 2019

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Nauczyciele

Lp.

Nauczyciel

Przedmiot

funkcja

1

mgr Anna Anton

historia, wos

2

mgr Małgorzata Augustyn

j.rosyjski

3

mgr Klaudia Morkisz -Baron

Psycholog szkolny

4

mgr Michalina Bartnicka

j.angielski

5

mgr Barbara Dądela

j.angielski

6

dr Alicja Długajczyk

geografia, chemia, przyroda, biologia

7

mgr Marta Drewnicka

przedsiębiorczość, geografia

v-ce dyrektor

8

mgr Sylwia Dudek

j.angielski

9

mgr Aleksandra Folek

j.hiszpański

10

mgr Grzegorz Gadomski

Informatyka, fizyka

11

mgr Urszula Garbela

j.angielski

12

mgr Małgorzata Gawin

j.polski, wiedza o kulturze

13

mgr Ewa Groszek

j.angielski

14

mgr Iwona Ignasiak-Skurowska

j.hiszpański

15

mgr Janusz Jach

Informatyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa

16

mgr Alicja Jeż

j.polski, wiedza o kulturze

17

mgr Edyta Kapral

matematyka

18

mgr Fryderyk Karwicki

Geografia, przyroda

19

mgr Kamil Kiełkowski

religia

20

mgr Dorota Konieczny – Simela

j.polski, wiedza o kulturze

dyrektor szkoły

21

mgr Agnieszka Król

fizyka, matematyka

22

mgr Renata Król

biologia

23

mgr Monika Kubica

j.niemiecki, realioznawstwo szwedzkie

24

mgr Katarzyna Kurlandt

Historia, wos

25

mgr Iwona Maślorz

biologia, chemia

26

mgr Tina Matusińska

w-f

27

mgr Renata Michno

j.polski, wiedza o kulturze

28

mgr Renata Mońka

j.francuski, j.włoski, j.sngielski

29

mgr Sylwia Ozdoba-Kmita

matematyka

30

mgr Maria Paluch

chemia

31

mgr Grażyna Piotrowska

Psycholog szkolny

32

mgr Sylwia Plewa

Historia, wos

33

mgr Marta Ptak

j.angielski

34

mgr Marta Pypłacz

Wychowanie fizyczne

35

mgr Magdalena Pyrr

j.hiszpański

biblioteka

36

mgr Krystyna Rusin

matematyka

37

mgr Joanna Stachoń

j.niemiecki

38

mgr Kinga Stolarczyk

j.angielski

39

mgr Krzysztof Strzelczyk

w-f

40

mgr Katarzyna Syroka-Richta

j.angielski

41

mgr Bartłomiej Szymczak

religia

42

mgr Agnieszka Wachel

j.polski, wiedza o kulturze, plastyka

43

mgr Lucyna Westenholc

Biologia, chemia

44

mgr Adam Wojas

edukacja dla bezpieczeństwa, w-f

45

mgr Tomasz Wrona

historia

46

mgr Agnieszka Żmuda

matematyka