Kościuszko

Brawo!

12 listopada 2019

Dziękujemy!

18 września 2019

W imieniu pani Katarzyny Waniczek i całej społeczności szkolnej, dziękujemy za pieniądze zebrane do puszek w trakcie zebrań z rodzicami. Dzięki Państwa hojności udało się uzbierać ponad 4600 zł. Cała kwota zostanie przekazana pani Katarzynie na rehabilitację jej syna Maksa Waniczka, który jest uczniem klasy IIID w naszej szkole.
Cieszymy się, że możemy liczyć na Państwa wsparcie!

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”.

 

www.liceum.perspektywy.pl

Nauczyciele

Lp.

Nauczyciel

Przedmiot

funkcja

1

mgr Anna Anton

historia, wos

2

mgr Małgorzata Augustyn

j.rosyjski

3

mgr Michalina Bartnicka

j.angielski

4

mgr Barbara Dądela

j.angielski

5

dr Alicja Długajczyk

geografia, chemia, przyroda, biologia

6

mgr Marta Drewnicka

przedsiębiorczość, geografia

v-ce dyrektor

7

mgr Sylwia Dudek

j.angielski

8

mgr Aleksandra Folek

j.hiszpański

9

mgr Grzegorz Gadomski

Informatyka, fizyka

10

mgr Urszula Garbela

j.angielski

11

mgr Małgorzata Gawin

j.polski, wiedza o kulturze

12

mgr Maciej Grasela

w-f

13

mgr Ewa Groszek

j.angielski

14

mgr Iwona Ignasiak-Skurowska

j.hiszpański

15

mgr Janusz Jach

Informatyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa

16

mgr Alicja Jeż

j.polski, wiedza o kulturze

17

mgr Wojciech Kamiński

religia

18

mgr Edyta Kapral

matematyka

19

mgr Fryderyk Karwicki

Geografia, przyroda

20

mgr Kamil Kiełkowski

religia

21

mgr Dorota Konieczny – Simela

j.polski, wiedza o kulturze

dyrektor szkoły

22

mgr Monika Kubica

j.niemiecki, realioznawstwo szwedzkie

23

mgr Katarzyna Kurlandt

Historia, wos

24

mgr Iwona Maślorz

biologia, chemia

25

mgr Tina Matusińska

w-f

26

mgr Renata Michno

j.polski, wiedza o kulturze

27

mgr Renata Mońka

j.francuski, j.włoski

28

mgr Sylwia Ozdoba-Kmita

matematyka

29

mgr Maria Paluch

chemia

30

mgr Grażyna Piotrowska

Psycholog szkolny

31

mgr Sylwia Plewa

Historia, wos

32

mgr Marta Ptak

j.angielski

33

mgr Marta Pypłacz

Wychowanie fizyczne

34

mgr Magdalena Pyrr

j.hiszpański

biblioteka

35

mgr Krystyna Rusin

matematyka

36

mgr Joanna Stachoń

j.niemiecki

37

mgr Krzysztof Strzelczyk

w-f

38

mgr Katarzyna Syroka-Richta

j.angielski

39

mgr Bartłomiej Szymczak

religia

40

mgr Katarzyna Treflon

informatyka

41

mgr Agnieszka Wachel

j.polski, wiedza o kulturze, plastyka

42

mgr Lucyna Westenholc

Biologia, chemia

43

mgr Adam Wojas

edukacja dla bezpieczeństwa

44

mgr Tomasz Wrona

historia

45

mgr Agnieszka Żmuda

matematyka