Kościuszko

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Nasze tenisistki najlepsze w mieście i w rejonie

5 listopada w hali tenisa stołowego przy ul. Świerczyny do zmagań przystąpiły drużyny I LO, II LO, ZSP nr 1 („Górka”) oraz ZSP nr 2 z Wesołej. Reprezentacja każdej placówki składała się z trzech tenisistek i trzech tenisistów. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy toczyli spotkania do trzech wygranych setów. Następnie najlepsza czwórka spośród wszystkich uczestników, rozegrała dwa półfinały; po czym zwycięzcy spotkali się w finale, a pokonani walczyli w „małym finale” o medal brązowy. Pozostali uczestnicy, rozegrali także swoje mecze o kolejne – dalsze miejsca w tym turnieju.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt tytułu mistrzyni zdobyła nasza uczennica – Martyna Zygadło. Dominika Pająk zdobyła medal srebrny, a Katarzyna Delimata uplasowała się w czołowej szóstce.

W zawodach rejonowych, które zostały rozegrane bezpośrednio po zawodach miejskich nasze dziewczyny również okazały się najlepsze i awansowały do finałów Wojewódzkiej Licealiady 2014/2015, które odbędą się 18 listopada w Sosnowcu. Trzymamy kciuki i życzymy zwycięstwa.

Reprezentacja chłopców w składzie: Łukasz Kudera, Paweł Rogalski i Dominik Ryt wywalczyła w zawodach IV miejsce.