Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Zwycięstwo „Plażowiczów”

9 czerwca 2014

W czwartek – 5 czerwca 2014 r., na obiektach sportów letnich MOSiR – Słupna, przy ul. Stadionowej, przeprowadzone zostały finałowe rozgrywki mysłowickich szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej – ostatniej dyscyplinie wchodzącej w skład szkolnej rywalizacji sportowej w kończącym się roku szkolnym 2013/2014.

Z pięciu szkół ponadgimnazjalnych, swoje reprezentacje do turniejów w „plażówce” wystawiły cztery mysłowickie szkoły. Rozgrywki toczyły się jednocześnie na czterech boiskach, a w celu wyłonienia wszystkich medalistów, zarówno w turnieju dziewcząt, jak i chłopców, w godz. 9:30 – 14:00, rozegrano po 16 spotkań. Każde toczyło się do dwóch wygranych setów. Słoneczna i upalna pogoda panująca podczas 4 godzin rozgrywek dała się we znaki zwłaszcza zwycięzcom, gdyż to oni musieli rozegrać po cztery lub nawet pięć meczy. Najlepsze nasze „plażowiczki” to w kategorii dziewcząt Matylda Walas i Weronika Zawadzka – III miejsce oraz Martyna Jędyk i Dominika Andrzejewska – IV miejsce.
Chłopcy nie pozostawili rywalom żadnych szans zajmując wszystkie miejsca na podium. Pary: Michał Czop i Jacek Sikora – I miejsce, Tomasz Ditrich i Paweł Sobolewski – II miejsce, Krzysztof Gaida i Dawid Wilk – III miejsce. Zwycięzcy będą reprezentować nasze miasto w zawodach rejonowych. Trzymamy kciuki.
W klasyfikacji drużynowej dziewczęta uplasowały się na II, a chłopcy na I miejscu. Opiekunami drużyn byli: prof. Marta Pypłacz i prof. Krzysztof Strzelczyk. Serdecznie gratulujemy zawodnikom i opiekunom.

Nasi medaliści wraz z opiekunem

SONY DSC

-- Powrót do poprzedniej strony --