Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Złoto i srebro, czyli szczypiorniści na podium!

16 stycznia 2015

13 i 14 stycznia odbył się „Szczypiorniak” mysłowickich liceów, w którym uczniowie z naszej szkoły (Krzak Artur – kapitan, Blaut Błażej – bramkarz, Andrzejczak Paweł, Bułka Wiktor, Dembicz Dominik, Gaida Krzysztof, Gnyp Filip, Kołodziej Wojciech, Korczyk Jacek, Mauer Jakub, Misiek Radosław, Myszor Maciej, Rzońca Mateusz i Sikora Jacek) stanęli na najwyższym stopniu podium, a dziewczęta (Kotas Urszula – kapitan, Plewa Agnieszka i Bieniec Natalia – bramkarki, Białecka Agnieszka, Gowarzewska Karolina, Holecka Sylwia, Macura Sara, Marciniec Anna, Ochocka Klaudia, Sołtysiak Patrycja, Stec Aleksandra, Węgierska Oliwia i Żebrowska Weronika) na drugim.

 

Opiekunem obu drużyn był mgr Krzysztof Strzelczyk.

 

GRATULUJEMY!!

 

Szczegółową relację z zawodów można obejrzeć „klikając” link znajdujący się poniżej:

 

 

http://itvm.pl/index.php/sport/item/3407-szczypiorniak-myslowickich-szkol-ponadgimnazjalnych

-- Powrót do poprzedniej strony --