Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Z cyklu: UCZEŃ/UCZENNICA – TERRA IGNOTA- Julia Patałąg

21 kwietnia 2020

Z cyklu: UCZEŃ/UCZENNICA – TERRA IGNOTA prezentujemy pasję uczennicy 2 c, Julia Patałąg, jednej z naszych gwiazd sportowych (gwoli ścisłości, na firmamencie I LO mamy ich dużo).

Julia gra w squasha od prawie 10 lat i trenuje codziennie około 2h! Jej osiągnięciem jest złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów 2019 w kategorii GU17 oraz powołanie do reprezentacji na Indywidualnych Mistrzostwach Europy w Holandii.
Julka zajmuje szóste miejsce wśród zawodniczek squash’a w Polsce. Poza swoimi treningami, udziela również treningi innym.

Z radością informujemy, że 8 marca br. Julia Patałąg została Mistrzynią Polski Juniorów GU19!

Julio, gratulujemy, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i życzymy wszelkich zwycięstw!


 

-- Powrót do poprzedniej strony --