Kościuszko

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

28 lutego 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 24 KWIETNIA NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY!

100% zdawalność w Kościuszce!

1 października 2017

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Wyniki I Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii

11 kwietnia 2018

I WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O HISZPANII

WYNIKI

 

Dziękujemy za niebywałe zainteresowanie konkursem organizowanym przez naszą Szkołę. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i już teraz zapraszamy na kolejną edycję konkursu wiosną 2019r.

Na galę wręczenia nagród zapraszamy uczestników, którzy zajęli miejsca 1-3 wraz z opiekunami. Jeśli pozostali uczestnicy mieliby ochotę wziąć udział w uroczystości, to również serdecznie zapraszamy :).

Informujemy, że gala odbędzie się 12 kwietnia (a nie jak wcześniej podawano 10.04) o godz. 10:00 w Auli ZSO w Mysłowicach (ul. Mickiewicza 6-8).

Oprócz wręczenia nagród, dla gości przewidujemy wykład mgr Agaty Tęczy z Uniwersytetu Śląskiego, dotyczący kultury hiszpańskiej, występ artystyczny oraz poczęstunek.

A oto wyniki: 

Lp.

Punkty

Imię i nazwisko

Szkoła

Opiekun

1

69

Łukasz Nierada

II LO im. M.Konopnickiej w Katowicach

Joanna Mazurek

2

65

Andrea Cabrera-Blanco

Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie

Dagmara Mielke

3

62

Anna Szpyra

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

4

58

Agnieszka Bulenda

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

5

57,5

Radosław Kostka

I LO w Żywcu

Lucyna Ozimińska

6

57,5

Weronika Kandora

II LO im. M.Konopnickiej w Katowicach

Joanna Mazurek

7

54,5

Szymon Siegel

I LO im. S.Sempołowskiej w ….

Małgorzata Dworzyńska

8

54,5

Dorota Piłat

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

9

50,5

Kinga Skutnik

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

10

48,5

Dorota Luda

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

11

46

Karolina Kisiel

Uniwersyteckie I LO w Chorzowie

Damian Straszak

12

45

Karolina Grzywna

V LO w Dąbrowie Górniczej

Marta Koloch

13

45

Bartosz Benna

Uniwersyteckie I LO w Chorzowie

Damian Straszak

14

44,5

Oliwia Świerczyna

II LO w Dąbrowie Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

15

44

Karolina Baron

I LO w Żywcu

Lucyna Ozimińska

16

44

Michał Malata

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

17

43

Alicja Szeląg

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

18

43

Kamila Hanusz

ZSP w Wodzisławiu Śląskim

Agnieszka Kurasz

19

42,5

Karolina Skawińska

ZS nr 1 w Tychach

Magdalena Sędek

20

42

Sara Faruque

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Alina Tobolska

21

42

Kamil Stefański

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

22

42

Izabela Letkiewicz

II LO im. M.Konopnickiej w Katowicach

Joanna Mazurek

23

41

Aleksandra Maciejak

II LO im. M.Konopnickiej w Katowicach

Joanna Mazurek

24

40,5

Małgorzata Gniadek

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

 Natalia Wójcik

25

40,5

Bartosz Kalinowski

II LO w Dąbrowie Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

26

40,5

Krystyna Strączek

ZSP w Wodzisławiu Śląskim

Agnieszka Kurasz

27

40,25

Paulina Biela

I LO w Mikołowie

Anna Drygas

28

40

Izabela Drogoś

IV LO w Katowicach

Alina Tobolska

29

40

Ewa Misiaszek

II LO w Sosnowcu

Ilona Płonka

30

39,5

Katarzyna Paździorko

I LO w Żywcu

Lucyna Ozimińska

31

39,5

Wiktoria Żur

II LO w Sosnowcu

Ilona Płonka

32

38,5

Anna Górka

ZS nr 1 w Tychach

Sabina Kocur

33

38,5

Karolina Kowalska

…LO w Tychach

Sabina Kocur

34

38

Grzegorz Fedrych

II LO w Dąbrowi Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

35

37,25

Magdalena Tomal

ZSO w Żorach

Małgorzata Kumek

36

37

Agnieszka Sitko

V LO w Dąbrowie Górniczej

Marta Koloch

37

36,5

Kiga Kawka

V LO w Dąbrowie Górniczej

Marta Koloch

38

36,5

Anna Morys

II LO im. M.Konopnickiej w Katowicach

Joanna Mazurek

39

36,5

Julia Sorn

II LO w Dąbrowi Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

40

36

Katarzyna Mielowska

Gim nr 11 w Sosnowcu

Ilona Płonka

41

35

Bartosz Korusiewicz

II LO w Dąbrowi Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

42

35

Wiktoria Kozdęba

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

43

34

Jakub Wujek

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

44

34

Małgorzata Skorupa

II LO im. M.Konopnickiej w Katowicach

Joanna Mazurek

45

34

Magdalena Lysko

IV LO w Katowicach

Alina Tobolska

46

33,5

Dominika Kaczorkiewicz

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

47

33,5

Tomasz szafarczyk

Uniwersyteckie I LO w Chorzowie

Damian Straszak

48

33,5

Kacper Kozłowski

ZST w Cieszynie

Joanna Holisz-Januszek

49

33,5

Alicja Dziegciarz

II LO im. M.Konopnickiej w Katowicach

Joanna Mazurek

50.

33,5

Piotr Woldyna

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

51

33

Juia Wąsonia

I LO w Jaworznie

Karolina Jaromin

52

32,5

Zuzanna Janas

II LO w Dąbrowi Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

53

32,5

Marzena Wiśnicka

II LO w Dąbrowi Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

54

31,5

Magdalena Wojtkowiak

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

55

31,5

Karol Łagosz

II LO w Dąbrowi Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

56

31,5

Maja Pluta

ZS OMEGA w Katowicach

Aleksandra Folek

57

31,5

Weronika Sekuła

II LO w Sosnowcu

Ilona Płonka

58

31

Maja MAjchrzak

ZS OMEGA w Katowicach

Aleksandra Folek

59

30,5

Filip Napieraj

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

60

30,5

Kondar Smaloń

Gim nr 11 w Sosnowcu

Ilona Płonka

61

30,5

Martyna Sutor

II LO w Sosnowcu

Ilona Płonka

62

30,5

Dawid Skowron

I LO im. Sempołowskiej w ….

Małgorzata Dworzyńska

63

30,5

Mateusz Soboń

ZSO w Żorach

Małgorzata Klimek

64

30

Natalia Kiel

I LO w Mikołowie

Anna Drygas

65

29,25

Sandra Macionczyk

ZSO w Żorach

Małgorzata Klimek

66

29

Karolina Twardoch

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

67

29

Julia Santura

Uniwersyteckie I LO w Chorzowie

Damian Straszak

68

28,5

Radosław Chronik

ZST w Cieszynie

Joanna Holisz-Januszek

69

28

Ignacy Boczoń

ZSO nr 3 w Sosnowcu

Ilona Płonka

70

28

Milena Kozakiewicz

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

71

27

Piotr Zieliński

II LO w Katowicach

Joanna Mazurek

72

27

Zofia Tomaszewska

II LO w Katowicach

Joanna Mazurek

73

27

Kamil Korecki

ZST w Cieszynie

Joanna Holisz-Januszek

74

26,5

Wiktoria Rymań

ZSP w Wodzisławiu Śląskim

Agnieszka Kurasz

75

26,5

Julia Pałka

II LO w Sosnowcu

Ilona Płonka

76

26

Michał Cupek

ZST w Cieszynie

Joanna Holisz-Januszek

77

25,5

Maja Wylężek

V LO w Dąbrowie Górniczej

Elżbieta Tyburska

78

25,5

Hubert Suchecki

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

79

25

Angelika Nalepa

V LO w Dąbrowie Górniczej

Elżbieta Tyburska

80

25

Wiktoria Szwerthalter

I LO w Mikołowie

Anna Drygas

81

25

Karolina Majchrzak

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

82

25

Aleksandra Czuk

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

83

24,5

Adrianna Lonc

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

84

24

Mateusz Białoń

ZST w Cieszynie

Joanna Holisz-Januszek

85

24

Łukasz Ceglarski

ZSO w Żorach

Hanna Oleś

86

24

Wiktoria Jeżewska

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

87

23,5

Zuzanna Bortlik

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

88

23,5

Piero Nocertin

Gim nr 11 w Sosnowcu

Ilona Płonka

89

23,5

Kacper Pająk

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

90

23,5

Apolonia Rulik

ZSP nr 2 w Wodzisławiu Śląskim

Agnieszka Kurasz

91

23,5

Bartosz Krzystanek

Gim nr 11 w Sosnowcu

Ilona Płonka

92

23

Wiktor Oleksiak

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

93

23

Natalia Wowra

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

94

23

Agata Mucha

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

95

22,5

Jakub Nowak

II LO w Dąbrowi Górniczej

Agnieszka Moszczyńska

96

22,5

Edyta Rotkegel

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

97

22,5

Mochał Ferenc

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

98

22

Anna Sapała

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

99

21,5

Monika Rejek

I LO w Mikołowie

Anna Drygas

100

21,5

Jakub Pinkaś

ZST w Cieszynie

Joanna Holisz-Januszek

101

21,5

Jakub Szczygieł

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

102

21

Małgorzata Morawiec

IV LO w Bytomiu

Małgorzata Wilk

103

21

Emilia Szewczyk

SP w Raciborzu

Zofia Sekuła

104

21

Faustyna Moroń

II LO im. M.Konopnickiej w Katowicach

Joanna Mazurek

105

21

Paulina Tymińska

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

106

20,5

Julia Frączek

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

107

19,75

Przemysław Oeszczuk

OSSP w Gliwicach

Sabina Tomeczek

108

19,5

Krzysztof Jagła

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

109

19,5

Karolina Sawicka

OSSP w Gliwicach

Sabina Tomeczek

110

19

Sandra Marcol

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

111

18,5

Anna Brożek

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

112

18,5

Dawid Pukowiec

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

113

18,5

Klaudia Małczak

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

114

18

Jakub Lankauf

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

115

18

Milena Filipczuk

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

116

17,5

Julia Brych

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

117

17,5

Wiktoria Rymarska

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

118

17,5

Rafał Bulenda

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

119

17,25

Wiktoria Tabor

I LO w Mikołowie

Anna Drygas

120

17

Aleksandra Ochojska

ZSP nr 2 w Wodzisławiu Śląskim

Agnieszka Kurasz

121

17

Julia Pakuła

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

122

17

Julia Gaweł

Uniwersyteckie I LO w Chorzowie

Damian Straszak

123

16,5

Łukasz Kaprak

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

124

15,5

Monika Faron

I LO w Jaworznie

Karolina Jaromin

125

15

Weronika Otlik

SP nr 1 w Raciborzu

Zofia Sekuła

126

15

Paweł Oleś

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

127

15

Nikola Musioł

ZS nr 1 w Tychach

Sabina Kocur

128

14,5

Aleksandra Zaj

SP nr 1 w Raciborzu

Zofia Sekuła

129

14,5

Michał Sudy

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

130

14

Karolina Borówka

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

131

14

Dominik Czarnecki

OSSP w Gliwicach

Sabina Tomeczek

132

13

Dominika Lassok

I LO w Mysłowicach

Aleksandra Folek

133

13

Katarzyna Briańska

Uniwersyteckie I LO w Chorzowie

Damian Straszak

134

12,5

Magdalena Maryszak

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

135

11,5

Michalina Kowol

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

136

11,5

Julia Banaś

I LO w Jaworznie

Karolina Jaromin

137

11

Paulina Słowik

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

138

11

Martyna Pszenniak

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

139

10,5

Aleksandra Wyciślorz

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

140

10,5

Paulina Bańczyk

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

141

10

Dominika Bednorz

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

142

10

Julia Walter

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

143

9,5

Wiktoria Adamczyk

ZSP w Wodzisławiu Śląskim

Agnieszka Kurasz

144

9,5

Wiktoria Hydel

I LO w Jaworznie

Karolina Jaromin

145

9

Laura Abrachamczyk

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

146

8,5

Hanna Zubek

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

147

8,5

Konrad Bik

Katolickie Gimnazjum im. J.Twardowskiego w Zabrzu

Beata Tarczałowicz-Leonczyk

148

8,5

Martyna Gaweł

ZSP w Wodzisławiu Śląskim

Zofia Sekuła

149

8,5

Emilia Otlik

SP nr 1 w Raciborzu

Zofia Sekuła

150

8

Maksymilian Krajcarz

I LO w Mysłowicach

Iwona Ignasiak – Skurowska

151

8

Paulina Banaś

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

152

7,25

Wiktoria Kozłowska

IV LO w Katowicach

Alina Tobolska

153

7

Paweł Zalewski

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

154

7

Tomasz Kwiatkowski

I LO w Jaworznie

Karolina Jaromin

155

6,5

Karol Lubszczyk

ZS w Gogołowej

Teresa Pająk

156

6,5

Olga Baran

I LO w Jaworznie

Karolina Jaromin

157

6

Julia Janas

SP nr 1 w Raciborzu

Zofia Sekuła

158

6

Ignacy Sokołowski

ZS OMEGA w Katowicach

Aleksandra Folek

159

6

Wiktoria Herzig

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

160

6

Julia Staniek

IV LO w Katowicach

Alina Tobolska

161

5,5

Kamila Gruszka

I LO w Mikołowie

Anna Drygas

162

5,5

Zuzanna Wiater

III LO im. A.Mickiewicza w Katowicach

Natalia Wójcik

163

5

Weronika Boksa

II LO w Sosnowcu

Ilona Płonka

164

4,5

Kamil Skibiński

SP nr 1 w Raciborzu

Zofia Sekuła

165

4,5

Sandra Kretek

II LO w Raciborzu

Joanna Opiela

166

3

Paulina Szmyd

SP nr 1 w Raciborzu

Zofia Sekuła

167

2,5

Aneta Przybyło

ZSP w Wodzislawiu Śląskim

Zofia Sekuła

168

2,5

Aleksandra Jamróz

I LO w Jaworznie

Karolina Jaromin

169

1

Martyna Linkiewicz

SP nr 1 w Raciborzu

Zofia Sekuła

-- Powrót do poprzedniej strony --