Kościuszko

Zawieszenie zajęć w dniach od 12 marca do 12 kwietnia

11 marca 2020

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniach od 12 marca do 12 kwietnia 2020 r. zostają zawieszone zajęcia edukacyjno-wychowawcze. Szczegółowe informacja o tzw. e-learningu zostaną przekazane uczniom przez dziennik elektroniczny.

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach
mgr Dorota Konieczny-Simela

Brawo!

12 listopada 2019

Dziękujemy!

18 września 2019

W imieniu pani Katarzyny Waniczek i całej społeczności szkolnej, dziękujemy za pieniądze zebrane do puszek w trakcie zebrań z rodzicami. Dzięki Państwa hojności udało się uzbierać ponad 4600 zł. Cała kwota zostanie przekazana pani Katarzynie na rehabilitację jej syna Maksa Waniczka, który jest uczniem klasy IIID w naszej szkole.
Cieszymy się, że możemy liczyć na Państwa wsparcie!

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna “Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł “Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Aktualności

Ważne!

20 marca 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie. Jak zapewne wiecie z doniesień medialnych, w MEN trwają prace zmierzające do usystematyzowania działań szkół w zaistniałej sytuacji. Ostatni dni były dla nas dużym wyzwaniem, nauczyciele starali się przesyłać, korzystając z rożnych kanałów informacji, zadania i lekcje online. Jako nauczyciel i rodzic zdaję sobie sprawę z tego, że działania te wymagają od nas zupełnie nowego podejścia.Mam nadzieję, że kolejny tydzień przyniesie ministerialne wytyczne, w oparciu o które, zorganizuję pracę szkoły i przedstawię nowy plan. Proszę o wyrozumiałość. Drodzy Rodzice i Uczniowie, jeszcze raz wyczulam na tzw. autoizolację, to jedyna szansa, by zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Dyrektor I LO, Dorota Konieczny-Simela

-- Powrót do poprzedniej strony --