Kościuszko

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2020

Święto Edukacji Narodowej

13 października 2020

Matura 2020

18 sierpnia 2020

Brawo!

12 listopada 2019

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Aktualności

Warsztaty filmowe

22 lutego 2017

 

W niedzielę, 19 lutego, siedmioosobowa grupa uczniów klasy 1b, 1c i 2d, których wspólną pasją jest film, uczestniczyła w warsztatach „Filmoteka Szkolna. Akademia”. Projekt, adresowany do szkół ponadpodstawowych z całej Polski, zrealizowany został przez Warszawską Szkołę Filmową we współpracy z Filmoteką Narodową i Polskim Instytutem Sztuki Filmowej.

„Akademia” składała się z całodniowych warsztatów filmowych w Warszawskiej Szkole Filmowej. Po części teoretycznej, w ramach zajęć praktycznych Krzysiek, Marysia, Ada, Kasia, Maja, Artur i Patryk uczestniczyli w warsztatach reżysersko-operatorskich oraz montażowych. Podczas nich zrealizowali etiudy filmowe, inspirowane dokumentem Kieślowskiego „Gadające głowy”.

Wyjazd do Warszawy okazał się niezwykle pożyteczny. Pozwolił uczestnikom warsztatów uporządkować posiadaną wiedzę, posiąść dodatkowe umiejętności i wykorzystać je w praktyce. A wszystko pod okiem fachowców!

Wszyscy zgodnie uznali, że to była bardzo miło i owocnie spędzona niedziela.


-- Powrót do poprzedniej strony --