Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

VII Rajd Kościuszkowski, czyli Wielka Racza zdobyta

30 maja 2016

25 maja o godzinie szóstej rano przed szkołą zebrała się grupa niestrudzonych wędrowców, by pod opieką organizatorów rajdu: pana Fryderyka Karwickiego i pani Magdaleny Pyrr oraz pań: Alicji Jeż, Joanny Masoń-Budzyń, Barbary Dądeli, Michaliny Bartnickiej i Sylwii Ozdoby-Kmity wyruszyć w Beskid Żywiecki. Tym razem wędrówka rozpoczęła się od Zwardonia. Po około pięciu godzinach intensywnego dreptania szlakiem dotarliśmy na Wielką Raczę. Piękne widoki i urokliwe schronisko wynagrodziły trudy wędrówki. Kiedy każdy odpoczął i posilił się pysznościami z plecaka lub schroniskowego bufetu, wyruszyliśmy w stronę autokaru, czekającego na nas w Rycerce Górnej.

Dziękujemy wszystkim za wspólne wędrowanie i już teraz zapraszamy na kolejny rajd, który odbędzie się jesienią :).

 


-- Powrót do poprzedniej strony --