Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Uczniowie Kościuszki w NOSPR Katowice

15 grudnia 2016

14 grudnia 2016 r. klasa o profilu humanistycznym- 2d wzięła udział w Symfonicznym Koncercie Edukacyjnym, który odbył się w sali koncertowej NOSPR w Katowicach.
Uczniowie wysłuchali następujących utworów:
Ludwiga van Beethovena – Uwertura Leonora nr 3, op. 72b
Piotra Czajkowskiego – Wariacje na temat rococo op. 33
Wojciecha Kilara – Krzesany.
Wszyscy byli zachwyceni grą muzyków oraz aranżacją sali koncertowej. Utwory miały zróżnicowane brzmienie i każdy mógł usłyszeć coś miłego dla swego ucha. Był to pierwszy koncert w NOSPR, w którym wzięli udział uczniowie z Kościuszki, ale z pewnością nie ostatni!

 


1515

-- Powrót do poprzedniej strony --