Kościuszko

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2019”.

 

www.liceum.perspektywy.pl

100% zdawalność w Kościuszce!

1 października 2017

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Turniej Debat Historycznych

21 marca 2019

Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, że drużyna naszego liceum w składzie: Adriana Zipper, Dariusz Wendreński, Szymon Turek i Kacper Pioskowik zakwalifikowała się do finału rozgrywek wojewódzkich w Turnieju Debat Historycznych.
15 kwietnia staniemy w do rywalizacji z IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu, III LO im. S. Batorego w Chorzowie i Liceum Katolickim im. E. Szramka w Katowicach. Najlepsza drużyna będzie reprezentowała województwo śląskie w turnieju ogólnopolskim.

W rozgrywkach wojewódzkich wystartował także nasz drugi zespół- z klasy 1d w składzie: Paulina Szczepocka, Magdalena Guzikowska, Jakub Wójcicki i Wiktor Ćmielewski. Obie drużyny dzielnie stawiły czoła trudnym przeciwnikom.
Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia.
Opiekę merytoryczną nad zawodnikami pełnią nauczycielki historii- Katarzyna Kurlandt i Sylwia Plewa.

 


 

-- Powrót do poprzedniej strony --