Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Trzy razy podium dla Gimnazjalistów

20 listopada 2015

W zawodach tenisa stołowego nasi Gimnazjaliści aż trzy razy stawali na podium.

Na najwyższym stopniu stanął uczeń kl. II Jakub Łuczak zdobywając Mistrzostwo Mysłowic. Jakub w półfinale i finale walczył z uczniami Gimnazjum Sportowego, którzy na co dzień trenują w sekcji tenisowej. W całych zawodach stracił tylko jednego seta.

Drugie miejsce zajęła drużyna chłopców w składzie Jakub Łuczak, Paweł Witkowicz, Krystian Nowak, a na trzecim stopniu podium stanęła drużyna dziewcząt w składzie Julia Zając, Oliwia Adamiuk, Zuzanna Stefaniuk (Zofia Szakowska, Zuzanna Michalska – rezerwowe).

Ponadto Julia Zając zajęła indywidualnie VI miejsce co, zważywszy na poziom zawodów, również jest dużym sukcesem.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.


-- Powrót do poprzedniej strony --