Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

24 listopada 2016

Dnia 23 listopada 2016r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Mysłowicach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów laureatom Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uczennica naszej szkoły – Małgorzata Harmansa odebrała na niej dyplom z rąk prezydenta miasta Mysłowic – Edwarda Lasoka. Gratulacje złożyła jej też osobiście Urszula Bauer – Śląski Kurator Oświaty. Uroczystość uświetniły występy artystyczne. Swój talent wokalny zaprezentowała również nasza uczennica – Natalia Szymańska. Małgosi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Relację z wydarzenia można obejrzeć na stronie itvm.pl: http://itvm.pl/2016/11/24/stypendia-premiera-dla-najlepszych-uczniow


-- Powrót do poprzedniej strony --