Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Sport Pasją Dzieci i Młodzieży

30 listopada 2015

Uczniowie Gimnazjum wzięli udział w programie Fundacji 777 pod hasłem „Sport Pasją Dzieci i Młodzieży”. Jest to program propagujący aktywny styl życia i zdrowe odżywianie. W tym roku gwiazdą programu był znany siatkarz – Piotr Gruszka. Do programu przystąpiło 8 gimnazjów naszego miasta. Integralną częścią akcji były rozgrywki w piłkę siatkową. Po zaciętych pojedynkach nasi uczniowie przegrali mecz o III miejsce (16:14) i niestety pozostali poza podium.

Mamy jednak nadzieję, że uczniowe nadal będą rozwijać swoje sportowe pasje i dbać o zdrowy styl życia.

Szkołę reprezentowała kl. III gimnazjum, a w drużynie siatkówki wystąpili:

1. Julia Zając

2. Emilia Ślęzak

3. Barbara Prędki

4. Paweł Witkowicz

5. Kacper Wosiński

6. Krystian Ryś

Zawodnicy rezerwowi: Wiktor Ćmielewski, Marta Długajczyk, Jakub Skrzeczyna, Roksana Sumińska, Kinga Kołodziej, Zofia Anton, Wiktoria Figiel, Piotr Lisowski, Filip Roik, Jan Gębal, Bartosz Myszor, Monika Oczkowska, Katarzyna Sielska, Karolina Warzecha.


-- Powrót do poprzedniej strony --