Kościuszko

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2020

Święto Edukacji Narodowej

13 października 2020

Matura 2020

18 sierpnia 2020

Brawo!

12 listopada 2019

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Aktualności

PROJEKT AIESEC – „World Talks”

9 marca 2015

W dniach od 1 marca do 8 marca 2015 uczestniczyliśmy w międzynarodowym projekcie GLOBAL CITIZEN MIDDLE & HIGH SCHOOLS organizowanym przez AIESEC Katowice Uniwersytet Ekonomiczny.

Nasza współpraca z AIESEC Katowice ma długoletnią tradycję. Do tej pory gościliśmy wolontariuszy z m.in. Brazylii, Chin, Włoch, Hiszpanii, Turcji, Gruzji, Ukrainy, Indii, Indonezji, Ukrainy, Egiptu i Bułgarii.

W trakcie trwania obecnego projektu w szkole odbywały się warsztaty językowe prowadzone przez wolontariuszy z Gruzji i Pakistanu. Tematy warsztatów to :The beauty of my country, The people who shaped my country, The magical world of my compatriots, Music and Dance in my country, Folk and fashion in my country.

Do udziału w tej edycji projektu zaprosiliśmy również uczniów szkół gimnazjalnych. Odwiedziło nas około dziewięćdziesięciu gimnazjalistów wraz z nauczycielami.

Dziękujemy Wam, że przyszliście do naszej pięknej szkoły i że wspólnie mogliśmy zwiedzać świat z językiem angielskim.

Dziękujemy również uczniom i rodzinom, które przyjęły studentów z Gruzji i Pakistanu za zaangażowanie i znaną na całym świecie polską gościnność.

Kolejną międzynarodową przygodę z językiem angielskim i z gośćmi z odległych krajów zorganizujemy w następnym roku szkolnym.

 


-- Powrót do poprzedniej strony --