Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Piłka nożna

8 maja 2017

Reprezentacja naszego liceum w piłce nożnej zajęła III miejsce w mieście w rozgrywkach piłki nożnej.

Skład drużyny:

Paweł Andrzejczak – kapitan, Karol Białoń, Wiktor Bułka, Szymon Chechelski, Bartosz Cieplik, Dawid Heretyk, Jakub Heretyk, Paweł Hyziński, Paweł Kamiński, Aleksander Kilczan, Kamil Powązka, Radosław Urbańczyk, Robert Wyżgolik, Wojciech Zając, Dawid Zych. Królem strzelców turnieju został Paweł Andrzejczak, a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny Bartosz Cieplik.

Opiekunem drużyny był prof. Krzysztof Strzelczyk i prof. Anna Kaczmarzyk


-- Powrót do poprzedniej strony --