Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Nasi licealiści w czołówce najbardziej usportowionych szkół na Śląsku!

4 września 2014

Nasi licealiści w czołówce najbardziej usportowionych szkół na Śląsku!

W zakończonej w czerwcu rywalizacji sportowej w ramach Letniej i Zimowej Licealiady Młodzieży  Szkolnej Województwa Śląskiego nasi licealiści zajęli wysokie, punktowane miejsca. Chłopcy najlepszy  wynik osiągnęli w piłce ręcznej – złoty medal – 32 punkty. W biegach przełajowych zdobyli – 18  punktów, w biegach na orientację – 16 punktów, a w lidze lekkoatletycznej 6 punktów. Łącznie  zdobyli 72 punkty, co dało im IV miejsce w klasyfikacji generalnej. Należy również dodać, że nasi   piłkarze ręczni wywalczyli brązowy medal w Finale Mistrzostw Polski „Licealiada 2014”.  Dziewczęta najlepiej zaprezentowały się w biegach na orientację – 22 punkty, tenisie stołowym – 18 punktów, biegach przełajowych – 14 punktów i lekkiej atletyce – 12 punktów. Razem zdobyły 66  punktów i zajęły w klasyfikacji generalnej V miejsce.

Wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do tak wielkiego sukcesu sportowego serdecznie gratulujemy i w nowym roku szkolnym życzymy miejsca na podium.

Wyrazy uznania należą się również nauczycielom wychowania fizycznego.

-- Powrót do poprzedniej strony --